Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

LEWICA - NA PODIUM

Pierwszy sondaż IBRiS dla „Rzeczpospolitej", przeprowadzony po wybuchu sprawy lotów marszałka Marka Kuchcińskiego pokazuje, że ta historia praktycznie wcale nie szkodzi PiS, które ma w tym badaniu 41,2 proc. Ten wynik daje PiS samodzielną większość w przeliczeniu na mandaty.

Według tego sondażu, Koalicja Obywatelska może liczyć na 27 proc. głosów, blok lewicowy ma 11,6 proc. poparcia, a Koalicja Polska, nowo powstały blok PSL–Kukiz'15, ma na starcie 6,5 proc.

Poniżej progu są Konfederacja (Korwin i Narodowcy) z wynikiem 2,8 proc. oraz Bezpartyjni Samorządowcy z wynikiem 1,8 proc. 9 proc. nie wie na kogo zagłosować.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem