Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Leszek Miller - Europoseł z Wielkopolski

Leszek Miller zainaugurował działalność swojego biura poselskiego w Poznaniu, które mieści się przy ulicy Piekary 17, na 10 piętrze biurowca. Dawniej w tym miejscu urzędowała była europosłanka Krystyna Łybacka.

Leszek Miller w europarlamencie będzie zasiadać w komisji rynku wewnętrznego i ochrony konsumentów. Były premier zapowiada również swoje działania w ramach prac komisji zatrudnienia i spraw socjalnych (jest to komisja w której o przewodnictwo ubiegała się bez powodzenia Beata Szydło) oraz podkomisji bezpieczeństwa i obrony.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem