Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie przedwyborcze z mieszkańcami

Dzisiaj o godzinie 17:30 w siedzibie kutnowskiego SLD przy ul. Staszica 7 odbyło się spotkanie otwarte dla mieszkańców powiatu kutnowskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Sekretarz Generalny SLD - dr Krzysztof Gawkowski, Wiceprzewodnicząca Krajowa SLD Paulina Piechna-Wieckiewicz, Poseł na Sejm Cezary Olejniczak oraz Sekretarz Wojewódzki SLD Ryszard Kaczkowski.

 

Podczas spotkania przeprowadzona została dyskusja dotycząca problemów mieszkańców naszego regionu oraz zostały poruszone kwestie ścieżki, jaką powinny kierować się władze samorządowe, żeby zlikwidować bądź zmniejszyć istniejące problemy. Na koniec spotkania uczestnicy mogli zadawać pytania do gości, co cieszyło się niezwykłym zainteresowaniem ze strony przybyłych mieszkańców naszego miasta. Na pytania udzielono wyczerpujących i merytorycznych odpowiedzi.

Po spotkaniu w siedzibie SLD Kutno obyła się konferencja prasowa. Podczas tej konferencji Sekretarz Generalny SLD - dr Krzysztof Gawkowski zarekomendował kandydaturę Bartosza Wojciecha Serendy na prezydenta miasta. Dr Krzysztof Gawkowski stwierdził, że Bartosz Wojciech Serenda jest wyjątkową osobą z kilku powodów, m. in. przez to , że jak nikt inny kocha Kutno i chce je zmieniać na lepsze. Na zakończenie swojej wypowiedzi, Sekretarz Generalny powiedział, że SLD łatwo skóry nie sprzeda, a powalczy o to, by 16 listopada wszystkich pozytywnie zaskoczyć.

Na zakończenie konferencji głos zabrał Bartosz Wojciech Serenda, który stwierdził, że po raz drugi SLD przystąpiło do kampanii prezydenckiej i wystawia swojego kandydata na prezydenta miasta Kutno. Przypomniał on również, że w poprzednich wyborach SLD uzyskało drugi wynik wyborczy i pokonało PO oraz PiS. Przewodniczący struktur powiatowych dodał, że w tegorocznych wyborach samorządowych pojedynek również nie będzie łatwy. Podsumowując zauważył, że jest ważniejsza rzecz, od wyborów prezydenckich - ocalenie powiatu kutnowskiego, uratowanie miejsc w kutnowskim szpitalu, odsunięcie skompromitowanej ekip Platformy Obywatelskiej, PiS-u i Pokoleń od zarządzania powiatem.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem