Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

SLD w Gostyninie nie jest w koalicji z GWS i nigdy nie było!

W związku z licznymi komentarzami że jakoby Sojusz Lewicy Demokratycznej w Gostyninie popierał Burmistrza Miasta Gostynina jest nieprawdą. Nigdy zarząd SLD nie podpisywał umowy koalicyjnej z rządzącym dziś burmistrzem.

Radni wybrani z list SLD, nie realizują programu zarządu Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Gostyninie. Co za tym idzie nie mogą wypowiadać się w imieniu lokalnych struktur SLD, a jedynie reprezentują interesy klubu "Przymierze". Decyzja o przystąpieniu do klubu "Przymierze" była indywidualną decyzją wybranych radnych.

W najbliższym czasie przedstawimy naszych kandydatów do rady miasta którzy będą godnie reprezentować środowisko lewicowe w radzie. Oraz w stosownym momencie wydamy jasny przekaz dla naszych wyborców kogo SLD poprze w nadchodzących wyborach na Urząd Burmistrza Miasta Gostynina.

Królikowski Zbigniew
Przewodniczący Zarządu Powiatu SLD

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem