loader

SONDA

Ustawa śmieciowa

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Rozenek: Alkohol jest twardym narkotykiem

dodano ponad tydzień temu, 2017-10-11 w kategorii: Informacje

- Generalnie jestem przeciwnikiem zakazów, w tym wypadku zakaz też jest bez sensu, to jest kwestia kultury osobistej. Oczywiście na sali plenarnej nie powinno się być pod wpływem alkoholu, nie powinno się głosować pod wpływem alkoholu, ale też nie powinno się jeść, czy też żreć jak niektórzy – powiedział Andrzej Rozenek odnosząc się do żądania Kancelarii Sejmu wycofania alkoholu ze sprzedaży w sejmowej restauracji.  
 
- Najbliżej jest mi do tego, co powiedział poseł Liroy, pamiętajmy alkohol jest twardym narkotykiem. Według Światowej Organizacji Zdrowia alkohol umieszczony jest tuż obok heroiny, jako bardzo uzależniający i czyniący ogromne szkody społeczne – oświadczył polityk SLD w programie "Tak Jest".
 
- Takich szkód nie czyni marihuana i jest tak uzależniająca – dodał. 
 
Oglądaj cały program "Tak Jest" z udziałem Andrzeja Rozenka, kliknij tu


Komentarze

Wydarzenia

 • 400 000 podpisów pod projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne

  wczoraj o 16:45

  - Dla nas to jest swojego rodzaju konsekwencja, przez całą historię SLD walczyliśmy o prawa kobiet, zarówno te reprodukcyjne, jak i seksualne – powiedziała Małgorzata Kossakowska, przedstawicielka SLD w komitecie „Ratujmy Kobiety”.czytaj więcej»

 • SLD na Kongresie Świeckości

  wczoraj o 14:38

  W trakcie odbywającego się w dniach 21-22 października w Warszawie Kongresu Świeckości czynny udział wzięli przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prof. Danuta Waniek wygłosiła wykład pt. „Ideologia narodowa, a Kościół Katolicki”, prof. Małgorzata Winiarczyk – Kossakowska wzięła udział w paczytaj więcej»

 • Liberadzki: Kawa z fusami, czyli po turecku

  wczoraj o 11:12

  „Polska popiera, popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii”… Nie czuję się z tym dobrze. Mam wrażenie, że wypowiadając te słowa, w tak zdecydowanym zresztą tonie, pan prezydent przybił pieczęć z orłem w koronie pod tymi wszystkimi wyrokami, które spadły na turecką demokrację..czytaj więcej»

 • Gawkowski: Sztafeta PO zgubiła pałeczkę już na starcie

  wczoraj o 10:18

  - Kiedy słuchałem wystąpienia Grzegorza Schetyny, to miałem wrażenie, iż wystartował w długodystansowej sztafecie, która na samym początku zgubiła pałeczkę, ponieważ okazało się, że nie może jej przejąć prezydent stolicy – Krzysztof Gawkowski skomentował nieobecność Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas oczytaj więcej»

 • Senyszyn: Dzisiaj najważniejsze jest to, aby poszkodowany wrócił do zdrowia

  wczoraj o 09:51

  - Jeżeli my nie będziemy prowadzić żadnej narracji, to pozostanie tylko ta PiS-owska narracja, iż jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, i że nie wiedział co robi – odniosła się prof. Joanna Senyszyn do sprawy samopodpalenia pod Pałacem Kultury i Nauki, które miało miejsce w czwartek 19 paźdzczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.