loader

SONDA

Ustawa śmieciowa

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Uroczystości patriotyczno-historyczne w Żabikowie

dodano 2017-08-11 13:54 w kategorii: Ludzie

W dniu 11 sierpnia 2017 roku na terenie muzeum obozu karno-śledczego w Żabikowie odbyły się uroczystości patriotyczno-historyczne upamiętniające 73 rocznicę zamordowania polskich działaczy lewicowych. Organizatorem uroczystości była Rada SLD Powiatu Poznańskiego na czele z Przewodniczącym Markiem Niedbałą Posłem na Sejm RP VII kadencji . W upamiętnieniu rocznicy udział wzięli min. Bolesław Janas, który reprezentował Panią Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystynę Łybacką, Sekretarz Wielkopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD Lucjan Dutkiewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Poznaniu Bartosz Kaczmarek, delegacja Rady Powiatowej SLD ze Śremu, Weterani i Rezerwiści Wojska Polskiego , harcerze ,przedstawiciele związków zawodowych, stowarzyszeń, organizacji społecznych, chór z Lubońskiego Towarzystwa Kulturalnego "Lubonianie" , przedstawiciele muzeum oraz media.Komentarze

Wydarzenia

 • 400 000 podpisów pod projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne

  wczoraj o 16:45

  - Dla nas to jest swojego rodzaju konsekwencja, przez całą historię SLD walczyliśmy o prawa kobiet, zarówno te reprodukcyjne, jak i seksualne – powiedziała Małgorzata Kossakowska, przedstawicielka SLD w komitecie „Ratujmy Kobiety”.czytaj więcej»

 • SLD na Kongresie Świeckości

  wczoraj o 14:38

  W trakcie odbywającego się w dniach 21-22 października w Warszawie Kongresu Świeckości czynny udział wzięli przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prof. Danuta Waniek wygłosiła wykład pt. „Ideologia narodowa, a Kościół Katolicki”, prof. Małgorzata Winiarczyk – Kossakowska wzięła udział w paczytaj więcej»

 • Liberadzki: Kawa z fusami, czyli po turecku

  wczoraj o 11:12

  „Polska popiera, popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii”… Nie czuję się z tym dobrze. Mam wrażenie, że wypowiadając te słowa, w tak zdecydowanym zresztą tonie, pan prezydent przybił pieczęć z orłem w koronie pod tymi wszystkimi wyrokami, które spadły na turecką demokrację..czytaj więcej»

 • Gawkowski: Sztafeta PO zgubiła pałeczkę już na starcie

  wczoraj o 10:18

  - Kiedy słuchałem wystąpienia Grzegorza Schetyny, to miałem wrażenie, iż wystartował w długodystansowej sztafecie, która na samym początku zgubiła pałeczkę, ponieważ okazało się, że nie może jej przejąć prezydent stolicy – Krzysztof Gawkowski skomentował nieobecność Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas oczytaj więcej»

 • Senyszyn: Dzisiaj najważniejsze jest to, aby poszkodowany wrócił do zdrowia

  wczoraj o 09:51

  - Jeżeli my nie będziemy prowadzić żadnej narracji, to pozostanie tylko ta PiS-owska narracja, iż jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, i że nie wiedział co robi – odniosła się prof. Joanna Senyszyn do sprawy samopodpalenia pod Pałacem Kultury i Nauki, które miało miejsce w czwartek 19 paźdzczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.