loader

SONDA

Ustawa śmieciowa

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

61. ROCZNICA POWSTANIA POZNAŃSKIEGO CZERWCA 1956 R.

dodano ponad 2 tygodnie temu, 2017-06-28 w kategorii: Ludzie

W dniu 28 czerwca 2017 roku przy Poznańskich Krzyżach na Pl. Mickiewicza partie , organizacje, stowarzyszenia oraz środowiska lewicowe oddały hołd bohaterom, ofiarom i osobom poszkodowanym w tragicznych wydarzeniach Czerwca "56. Delegacje SLD , Unii Pracy, Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego, Stowarzyszenia "Rodzina Policyjna 1939" oddział w Poznaniu, związkowcy, emeryci i renciści oraz sympatycy na czele z Markiem Niedbałą , Bartoszem Kaczmarkiem, Waldemarem Witkowskim, Lucjanem Dutkiewiczem, Andrzejem Borowskim złożyły wiązanki kwiatów i zapaliły znicze przy pomniku. Uroczystości towarzyszyły media , Wojsko Polskie, Policja i Straż Miejska.Komentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  wczoraj o 15:35

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  wczoraj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.